Zaloguj się
Facebook

Eksperci

mgr farmacji Anna KobylińskaWieloletni praktyk. Właściciel i kierownik apteki w Warszawie. Na co dzień zajmuje się obsługą pacjenta. Laureatka prestiżowej nagrody „Anioł Farmacji” z 2013 roku. Nominowana do nagrody ponownie, w edycji 2017.

Mgr Kobylińska jest autorką licznych publikacji branżowych, m. in. do miesięcznika Moda na Zdrowie. Praca z pacjentem jest jej pasją i powołaniem. Uważa, że każdy pacjent jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia, a nie standardowej obsługi.

Jednocześnie, mgr Kobylińska jest dietetykiem medycyny chińskiej, interesuje się ziołolecznictwem. Preferuje zdrowy tryb życia i stara się tym podejściem zarazić swoich pacjentów. Niezwykle zaangażowana i oddana swojej pracy.

Zbigniew KowalskiDyrektor programowy spółki Komunikacja z pacjentem.pl, jeden z pierwszych w Polsce nauczycieli akademickich, nauczających studentów wydziału lekarskiego metod porozumiewania się z pacjentami. Jest autorem kilku istotnych badań opinii, jak np. oczekiwania pacjentów wobec lekarzy.

Od 2000 roku prowadzi treningi, wykłady motywacyjne, warsztaty i debaty. Z jego wiedzy korzystają lekarze, pielęgniarki i farmaceuci. Pan Zbigniew Kowalski pełni funkcję Przewodniczącego Sekcji Motywacji Pacjentów Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej oraz sekretarza Grupy Roboczej ds. Edukacji Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. Interaktywne i praktyczne wystąpienia Zbigniewa Kowalskiego dotyczą porozumienia, lojalności, zarządzania relacjami i motywowania dzięki dobrej komunikacji.

Jest współautorem bestsellerowej książki „Mount Everest Biznesu”, podręczników „Nieprzestrzeganie zaleceń terapeutycznych”, „Kompleksowa opieka nad pacjentem w wieku podeszłym” i autorem poradników „Zdrowa Komunikacja”, „Wspólnie dla serca” „Jak stworzyć gabinet doskonały”, „Współodpowiedzialność w terapii hemofilii – jak rozmawiać z pacjentem i jego rodziną”.

Posiada akredytację konsultanta i trenera takich instytucji czy modeli jak: Insights Discovery (typologia stylów funkcjonowania), Oldham & Morris (psychologia osobowości), Body Language Institute Washington (rozpoznawanie kłamstwa w kontakcie interpersonalnym). Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.