Zaloguj się
Facebook

Zarejestruj się i bezpłatnie korzystaj z materiałów ekspertów Aptecznych (R)ewolucji!

Jesteś farmaceutą? Prowadzisz aptekę? Zarejestruj się, by zupełnie za darmo zyskać ekspercką wiedzę o prowadzeniu Twojego biznesu! Stań się liderem w swoim regionie, przyciągnij pacjentów i poszerz wiedzę!kilkadziesiąt filmów szkoleniowych


ekspercka wiedza z zakresu prawa, marketingu, relacji z pacjentem i zarządzania personelem


bezpłatny dostęp do nowych artykułów i porad


pomysły na autopromocję i negocjacje z hurtowniami


szansa na rewolucję Twojego biznesu i zwiększenie zysków


konkurs dla aptek i okazja do konsultacji z ekspertami

Czego się dowiesz?

Przykładowe tematy:

  • Kiedy można odmówić pacjentowi. Podstawy prawne.
  • E-recepta w praktyce aptecznej
  • Zarządzanie finansami apteki. Jak negocjować ceny z hurtowniami?
  • Rola farmaceuty w relacji lekarz – farmaceuta – pacjent. Techniki pracy z pacjentem i psychologia pacjenta.
  • Negocjacje z hurtowniami i rywalizacja z konkurencją.
  • Komunikacja z pacjentem.
  • Skuteczne zarządzanie personelem w aptece.

Nasi eksperci

mec. Grzegorz Mączyński Partner, adwokat, specjalizuje się w regulacjach dotyczących sektorów life sciences i ochrony zdrowia. Doświadczenie zawodowe nabywał w ramach współpracy z wiodącymi kancelariami w Polsce zajmującymi się doradztwem dla rynku ochrony zdrowia oraz wcześniej jako pracownik Ministerstwa Zdrowia (w tym Departamentu Polityki Lekowej i Farmacji).

czytaj więcej
Zbigniew Kowalski Dyrektor programowy spółki Komunikacja z pacjentem.pl, jeden z pierwszych w Polsce nauczycieli akademickich nauczających studentów wydziału lekarskiego metod porozumiewania się z pacjentami. Jest autorem kilku istotnych badań opinii, jak np. Oczekiwania pacjentów wobec lekarzy.

czytaj więcej
mgr farmacji Anna Kobylińska Kierownik jednej z warszawskich aptek. Wieloletni praktyk. Na co dzień zajmuje się obsługą pacjenta. Laureatka prestiżowej nagrody „Anioł Farmacji” z 2013 roku. Nominowana do nagrody ponownie, w edycji 2017.

czytaj więcej

Rejestracja

Czy chcesz dołączyć swoją aptekę do konkursu i wygrać Apteczne (R)ewolucje?Opis
Dodaj zdjęcie Twojej apteki (opcjonalnie)

* Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w konkursie

Musisz wypełnić wszystkie wymagane pola, aby kontynuować.
Klauzula informacyjna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. Ks. J. Poniatowskiego 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem. W celu realizacji tych uprawnień, może Pan/Pani przesłać stosowną wiadomość e-mail na adres: kontakt@aptecznerewolucje.pl.
Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych.